Sztućce z herbem Pilawa Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie

Obiekty

awers - widoczna wewnętrzna strona ażurowego czerpaka. Nabierak po lewej stronie.

Łyżka do cukru pudru

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie

awers - trzonek zdobiony symetryczną arabeską z przedstawieniem pawia w owalnym medalionie. Nabierak po lewej stronie.

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie

ujęcie 3/4 - od strony awersu. Nabierak po lewej stronie; na bocznej krawędzi rączki napis inwentarzowy.

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie

ujęcie 3/4 - widoczna wewnętrzna strona czerpaka. Nabierak po lewej stronie; na bocznej krawędzi rączki napis inwentarzowy.

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie

ujęcie 3/4 - widoczna wewnętrzna strona czerpaka. Nabierak po lewej stronie.

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie

ujęcie 3/4  - widoczna wewnętrzna strona czerpaka. Nabierak po prawej stronie; na bocznej krawędzi rączki napis inwentarzowy.

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie

awers - widoczna wewnętrzna strona czerpaka, który po lewej stronie. Na końcu uchwytu przedstawienie pawia w owalnym medalionie.

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie

ujęcie 3/4 – od strony awersu. Ujęcie z zębiskami po prawej stronie i napisem inwentarzowym w górnej części bocznej krawędzi rączki.

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie

ujęcie 3/4 – od strony rewersu. Zębiska po lewej stronie; w górnej części bocznej krawędzi rączki napis inwentarzowy.

Znaleziono 227 obiektów

Brak wyników